Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Tellq Multi

Visa komunikacija su klientu vienoje platformoje

Tellq Multi – tai vieninga komunikacijos platforma, apimanti pagrindinių komunikacijos kanalų, t. y. skambučių, elektroninių laiškų bei tiesioginių pokalbių internetu (angl. chat) valdymą. Tai sprendimas, skirtas verslui, norinčiam klientams suteikti besąlyginį, personalizuotą aukšto lygio aptarnavimą bei kurti teigiamas, profesionalias patirtis, nepaisant to, kuriuo kanalu klientas į Jus kreipiasi. Tellq Multi pritaikytas dirbti skirtingoms komandoms ar įmonių padaliniams, aptarnauti ir valdyti skirtingus projektus. Sistema yra paprastai naudojama ir lengvai suprantama klientus aptarnaujančiam darbuotojui bei informatyvi ir leidžianti palengvinti valdymo procesus komandos vadovui.

Tellq Multi sprendimas susideda iš skirtingų komunikacijos kanalų valdymo modulių: Tellq Calls, Tellq Inbox ir Tellq Chat.

Sužinokite apie darbo su Tellq privalumus (1:57 min)
 Tellq Calls  Tellq Inbox  Tellq Chat

Tai virtualaus skambučių centro sistema, leidžianti operatyviai valdyti skambučių srautus bei lengvai ir efektyviai vykdyti priimtų bei atliktų skambučių analizę.

Tai centralizuota el. laiškų valdymo sistema, realizuojanti užklausų grupavimo, darbų paskirstymo bei personalizuoto aptarnavimo galimybes, suteikianti informatyvią užklausų aptarnavimo statistiką.

Tiesioginių pokalbių internetu (angl. chat ) valdymo platforma, apjungianti visas klientų užklausas į vieną vietą bei leidžianti reaguoti laiku ir nepamiršti nei vienos klientų užklausos.

Klientų atsiliepimai

„Tellq – tai programa, kuri įgyvendino visus mano, kaip klientų aptarnavimo skyriaus vadovės, lūkesčius. Dabar labai paprasta valdyti klientų srautus, gerinti aptarnavimo kokybę ir turėti visus statistinius duomenis vienu mygtuko paspaudimu.“

Irena Zdanavičienė
„Membershop“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

 

Paslaugos savybės

 • VPN tinklai

  Analitika

  Stebėkite užklausų kiekį ir jų būseną, vidutinę užklausos trukmę. Analizuokite kreipinių ir kategorijų kiekybinius rodiklius, vertinkite individualių agentų darbą.
 • VPN tinklai

  Informatyvumas

  Peržiūrėkite kliento kortelę ir užklausų sprendimo istoriją. Reaguokite operatyviai padedami pranešimų centro (angl. notifications). Naudokitės paieška pagal raktinius žodžius.
 • VPN tinklai

  Valdymas ir konfigūravimas

  Grupuokite skirtingus kanalus ir valdykite agentus juose. Naudokitės Jums patogiu pašto klientu - Tellq Multi palaiko Outlook, Office 365 (IMAP protokolas) ir Gmail.  

Tellq skambučių centro papildomi moduliai

 

Super Teamleader

Organizuokite darbą efektyviau, naudodamiesi specializuota skambučių centro paskyra, skirta skambučių kampanijų kūrimui ir valdymui. Super Teamleader modulis leidžia deleguoti agentus ar jų grupes skirtingoms skambučių kampanijoms bei paskirti konkrečios kampanijos vadovą. Šis modulis sudarys galimybę matyti, su kuriomis linijomis ar kampanijomis dirba agentai, kokie darbo rezultatai ir kiti apskambinimo progreso analitiniai rodikliai.

SMS žinučių modulis

Norite po pokalbio su klientu nusiųsti jam priminimą ar svarbią informaciją? Padarykite tai pasinaudodami Tellq SMS moduliu, leidžiančiu paprastai ir greitai išsiųsti žinutę numatytam kontaktui prieš, per ar po skambučio per Tellq sistemą. Galima tekstą rinkti laisvai, atsižvelgiant į įvykusį pokalbį, arba pasinaudoti vienu iš Jūsų sukurtų SMS tekstų šablonų, integruotų Tellq sistemoje.


Callback Import

Valdykite įmonės agentų darbo krūvį bei didinkite jų našumą naudodami Callback Import modulį, skirtą kurti, valdyti ir vykdyti išeinančių skambučių kampanijas. Šis modulis su etikečių (angl. labels) pagalba leidžia iš specialiai paruošto standartizuoto Excel dokumento su kontaktais į Tellq importuoti klientų sąrašus, kuriuos vėliau galima skirstyti pagal skambučio tikslą (pardavimai, akcija, apklausa ir kt.), agentus ar kitą svarbią informaciją. Vadybininkas, pasirinkęs savo sąrašą gali vykdyti skambučius efektyviu  „click-to-call“ būdu, matyti sąrašo likutį ir automatiškai sugeneruotą darbo rezultatų ataskaitą.

VIP kontaktų modulis

Turite svarbių sutartinių įsipareigojimų? O galbūt nekantrių ir laukti nemėgstančių klientų? Leiskite pasijusti jiems svarbiais pasinaudodami Tellq VIP kontaktų moduliu. Šis funkcionalumas leidžia modifikuoti turimą kontaktų duomenų bazę ir priskirti tris skirtingos svarbos žymes klientams. Toks klientų suskaidymas į grupes VIP klientų skambučiams automatiškai suteikia prioritetą skambučių eilėje ir užtikrina, kad į jų skambučius bus atsiliepta kaip įmanoma greičiau.


Dedikuotas agentas

Kurkite asmeninius ryšius su klientais. Dedikuotų agentų modulis leidžia suskaidyti turimą klientų duomenų bazę ir kiekvienam iš klientų rankiniu arba automatiniu būdu priskirti asmeninį vadybininką. Klientui visada bendrauti su tuo pačiu vadybininku bus patogiau, o Jūsų įmonė kurs pastovumo, saugumo ir patikimumo įspūdį. Dedikuotas agentas atostogauja ar susirgo? Ne bėda – visa komunikacijos su klientu istorija yra matoma kontakto kortelėje ir gali būti pasiekiama kitų komandos narių, kurie lengvai pavaduos kolegą.