Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Automatinis skambintuvas

Automatinis skambintuvas (angl. Auto-Call), tai išskambinimo paslauga, kurios pagrindinė užduotis – savarankiškai, be žmogaus pagalbos, apskambinti ir ištransliuoti balsinį pranešimą neribotam kiekiui Jūsų kontaktų. Viskas, ko reikia automatinio skambinimo kampanijos paruošimui – tai garso įrašas su Jums aktualia informacija ir tikslinių kontaktų sąrašas su jų telefono numeriais. Automatizuotas bendravimas rutininėmis temomis leidžia sumažinti klientų poreikį gyvam bendravimui ar net visai jo atsisakyti – tai padeda sutaupyti darbuotojų laiko bei optimizuoti aptarnavimui skirtus kaštus.

Lengvas ir paprastas automatinio skambinimo kampanijų valdymas paremtas savitarnos principu. Importuokite klientų kontaktus bei garso takelius vos kelių mygtukų paspaudimu. Skirtingoms automatinio skambinimo kampanijoms priskirkite skirtingus tipus, skirtingas skambučių logikas. Pradėkite automatinio skambinimo kampaniją norimu laiku ir pamirškite apie ją – iš anksto nustatytas skambinimo kampanijos aktyvumo laikas leis nebesirūpinti skambučių procesu iki pat kampanijos pabaigos, o visą jos statistiką rasite savitarnos portale.


Interaktyvus skambutis
Sinchronizavimas
Valdymas

Automatinis skambintuvas ne tik inicijuoja skambutį ir pateikia balsinį pranešimą, bet ir leidžia sujungti klientą su aptarnaujančiu personalu, įvertinti aptarnavimą ar paslaugų kokybę, palikti balsinį pranešimą.


Greitai ir pigiai galėsite informuoti mases vieno mygtuko paspaudimu. Standartiškai skambučiai atliekami vienas po kito, tačiau galima pridėti papildomus balso kanalus, kurie leis atlikti keletą skambučių vienu metu.


Savitarnos puslapyje galėsite savarankiškai peržiūrėti kiekvienos automatinio skambinimo kampanijos statistiką. Matysite atsilieptų ir neatsilieptų skambučių kiekį, skambučių trukmę, skambučių rezultatą ir t.t.

Gaukite pasiūlymą

Sprendimas bet kokiam verslui

 • Saugumas

  Rinkodara

  Parodykite išskirtinį dėmesį savo klientui – pasinaudoję automatiniu skambintuvu praneškite jam apie specialius pasiūlymus, akcijas ar nuolaidas.

 • VPN tinklai

  Apklausos ir vertinimas

  Atlikite klientų nuomonės tyrimus ar paslaugų kokybės vertinimą. Visa informacja patogiai pateikima automatiškai sugeneruotoje ataskaitoje savitarnos portale.
 • Anti-virus / Anti-spam

  Priminimai

  Pasirūpinkite klientu ir priminkite apie artėjantį mokėjimo pabaigos terminą ar skolą, artėjančią kelionės/renginio datą, sutarties pabaigą ir pan.

…ir dar daugybė kitų panaudojimo atvejų!