Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Resursų nuoma (IaaS)

Susikurkite savo virtualų privatų duomenų centrą (VDC)

Debesų kompiuterijos nauda Jūsų verslui (2:25 min)

IT infrastruktūros (angl. Infrastructure as a Service, IaaS) resursų nuoma – debesų kompiuterijos (angl. Cloud Computing) modelis, leidžiantis verslui atsisakyti investicijų į infrastruktūros įsigijimą bei išlaidų jos išlaikymui ir priežiūrai. IT resursai, reikalingi verslo operacijoms vykdyti – serveriai, duomenų saugyklos, tinklo komponentai, programinė įranga bei jų aptarnavimas – suteikiami kaip debesų kompiuterijos paslauga reikiamam laikotarpiui. Visa technine infrastruktūra už Jus pasirūpins Baltneta – debesų kompiuterijos paslaugų lyderė Baltijos šalyse, 2017 metų VMware ir Veeam metų paslaugų teikėjas.

 Taupykite  Naudokitės  Valdykite

Planuokite biudžetą be jokių abejonių ir rizikų, mokėkite tik už tai, kuo naudojatės.

Naudokitės aukščiausio lygio technologijomis, kuriomis pasirūpins sertifikuoti specialistai.

Naudodamiesi vCloud valdymo portalu, valdykite savo virtualų duomenų centrą patys.

Išbandykite nemokamai

Baltneta – debesų kompiuterijos paslaugų lyderė Baltijos šalyse

IaaS planai

 

IaaS-2-Standard

2 GB RAM
1 vCPU

24 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-4-Standard

4 GB RAM
2 vCPU

43 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-8-Standard

8 GB RAM
4 vCPU

79 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-16-Standard

16 GB RAM
8 vCPU

149 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-32-Standard

32 GB RAM
16 vCPU

279 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-2-CPU

2 GB RAM
2 vCPU

31 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-4-CPU

4 GB RAM
4 vCPU

58 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-8-CPU

8 GB RAM
8 vCPU

111 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-16-CPU

16 GB RAM
16 vCPU

209 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-32-CPU

32 GB RAM
32 vCPU

399 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-4-RAM

4 GB RAM
1 vCPU

38 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-8-RAM

8 GB RAM
2 vCPU

71 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-16-RAM

16 GB RAM
4 vCPU

135 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-32-RAM

32 GB RAM
8 vCPU

259 €/mėn.
Įsigyti

IaaS-64-RAM

64 GB RAM
16 vCPU

489 €/mėn.
Įsigyti

Paslaugos savybės

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Resursų nuomos paslauga net ir mažoms ar vidutinio dydžio kompanijoms suteikia galimybę naudotis aukščiausio lygio technologijomis už priimtiną kainą. 

 • Valdymo portalas

  Valdymo portalas

  Valdymo portalas leidžia naršyklės lange valdyti visas virtualaus duomenų centro infrastruktūros dalis. Kurti serverius dar niekada nebuvo taip paprasta!

 • Duomenų saugumas

  Duomenų saugumas

  Duomenų saugumą garantuoja virtualių duomenų centrų izoliacija, VPN tinklai, vidinių ir išorinių tinklų atskyrimas, ugniasienės, rezervinės duomenų kopijos.

 • Pagalba migruojant

  Pagalba migruojant

  Mūsų projektų vadovai ir inžinieriai sudarys sistemų migravimo planą, kuris užtikrins maksimalų Jūsų vartotojų pasitenkinimą ir minimalius sistemų trikdžius.

 • Priežiūra

  Priežiūra

  Sertifikuoti VMware, duomenų perdavimo, saugumo, duomenų bazių, duomenų centrų specialistai užtikrina stabilią visų infrastruktūros dalių veiklą.

 • Garantuoti resursai

  Garantuoti resursai

  Naudojama virtualizacijos technologija užtikrina, kad Jūsų virtualaus duomenų centro kaimynas nepasinaudos Jūsų CPU, RAM ar duomenų masyvo resursais.

Kodėl debesų kompiuterija?

Tier 3 duomenų centras, VMware virtualizacija (Enterprise Plus), automatinis resursų balansavimas (DRS), Dell ir HP įranga su gamintojo palaikymu, N+1 įrangos dubliavimas, rezervinės duomenų kopijos nutolusiame duomenų centre, 24 val. dirbantis monitoringo skyrius, nuolatinis darbuotojų tobulėjimas, mokymasis iš savo klaidų – visa tai skirta užtikrinti kuo ramesnį klientų miegą.

Jei lygindami privačią infrastruktūrą su debesų kompiuterija gebėsime įvertinti prastovos kaštus, įvertinsim žmogiškųjų išteklių, aukšto pateikiamumo užtikrinimo, elektros, aušinimo, rezervinių duomenų kopijų, monitoringo ir kt. kaštus, debesų kompiuterija dėl mąsto ekomomijos bus pigesnis sprendimas.

Debesų kompiuterija ir resursų nuomos paslauga leidžia IT resursus naudoti lanksčiai, prisitaikant prie realių Jūsų verslo poreikių. Pasididinkit resursus vienai dienai, kai generuojat ataskaitas, savaitei, kai vykdot išpardavimus, mėnesiui – kai keičiate sistemas. Kai virtualaus duomenų centro nebereikės, jį ištrinsite ir nustosite už tai mokėti.

Tiek virtualius serverius, tiek duomenų masyvus ar tinklo nustatymus valdysite iš patogios ir lengvai perprantamos VMware vCloud valdymo panelės. Galėsite įsikelti tiek savo operacinės sistemos atvaizdus (angl. image), tiek naudotis esančiais viešojoje bibliotekoje.

Susikurti naują virtualų duomenų centrą užtruksite ne ilgiau 1 minutės. Nereikės laukti nei kol bus pristatyta, sumontuota ir ištestuota techninė įranga, nei kol bus įdiegta operacinė sistema ir sukonfigūruotas duomenų perdavimo tinklas – įprastai šie darbai gali užtrukti iki kelių mėnesių. Su debesų kompiuterija lieka kur kas daugiau laiko realiems verslo sprendimams ir darbams.

Naudojamos technologijos


 • Serveriai

  Naudojami aštuoniolikos branduolių Intel E5-2695 v4 ir naujos kartos Skylake dvidešimties branduolių Intel Xeon-Gold 6138 procesoriai.

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Duomenų masyvai

  Dell EMC Storage SC7020 (SSD diskai),
  HP 3PAR 7450 (SSD diskai).

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Virtualizacija

  VMware vSphere virtualizacijos platforma (versija Enterprise Plus), užtikrinanti aukštą patikimumą, resursų kontrolę, leidžianti greitą serverių kūrimą.

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Duomenų centrai

  Paslauga teikiama dviejuose Baltnetai priklausančiuose duomenų centruose. Tier 3 pradėjo veikti 2012, Tier 2 - 2007 metais. Plačiau apie infrastruktūrą čia.

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Tinklas

  Tinklo našumą ir patikimumą užtikrina Juniper Networks kompanijos tinklo įranga. Kompanija - viena iš duomenų centrų tinklo įrangos lyderių pasaulyje.

 • Aukščiausio lygio infrastruktūra

  Duomenų kopijos

  Užtikrinti duomenų saugumui naudojamas Veeam duomenų kopijų atlikimo ir atstatymo sprendimas. Kopijos saugomos nutolusiame duomenų centre.