Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Microsoft SQL duomenų bazės nuoma

Duomenų bazė kaip paslauga

Microsoft SQL duomenų bazė kaip paslauga – sprendimas, apimantis infrastruktūrą, Windows ir SQL licencijas, diegimą ir nuolatinę stebėseną bei priežiūrą. Sertifikuoti Baltnetos sistemų administratoriai prižiūri platformą, diegia atnaujinimus, rūpinasi atsarginių kopijų atlikimu ir, esant poreikiui, atstatymu iš jų. Itin greitas SSD diskų masyvas užtikrina duomenų įrašymo ir skaitymo našumą, o pačios duomenų bazės veikia aukšto pateikiamumo (angl. High Availability) Baltnetos debesyje.

Greitas diegimas, galimybė užsisakyti Jūsų verslo poreikius atitinkančio dydžio duomenų bazę ir lengvas resursų keitimas padės sutaupyti ir laiko, ir pinigų!

Paslaugos savybės

 • Taupymas

  Užsisakę duomenų bazę kaip paslaugą sutaupysite. Nereikės įsigyti Microsoft SQL serveriui reikalingos infrastruktūros ir licencijų, taupysite laiką, skirtą jo administravimui.

 • Lankstumas

  Greitas ir paprastas diegimas, atitinkantis besikeičiančius Jūsų verslo poreikius. Galimybė greitai padidinti duomenų bazei skiriamus resursus.

 • Stebėsena

  Visos infrastruktūros dalys (elektra, aušinimas, serveriai, interneto ryšys) yra stebimos 24 val. per parą. Tai leidžia garantuoti nepertraukiamą sistemų veikimą.

 • SSD diskų masyvas

  Duomenų bazės veikia itin greitame, dešimtis kartų didesnį duomenų skaitymo ir įrašymo našumą nei įprastų mechaninių diskų atveju turinčiame, SSD diskų masyve.

 • Priežiūra

  Duomenų bazių ir operacinės sistemos veikimu, programinės įrangos atnaujinimais rūpinasi sertifikuoti Microsoft sistemų administratoriai.

 • Atsarginės kopijos

  Kas parą atliekama pilna duomenų bazės atsarginė kopija, saugoma 14 kopijų. Suteikiama vieta duomenų bazės operacijų žurnalo atsarginių kopijų saugojimui.

 

Microsoft SQL paslaugos planai

 

MSSQL 20

2 GB RAM
20 GB SSD
1 Gbps

49 €/mėn.
Įsigyti

MSSQL 50

4 GB RAM
50 GB SSD
1 Gbps

95 €/mėn.
Įsigyti

MSSQL 100

6 GB RAM
100 GB SSD
1 Gbps

139 €/mėn.
Įsigyti

MSSQL 150

8 GB RAM
150 GB SSD
1 Gbps

185 €/mėn.
Įsigyti

MSSQL 200

12 GB RAM
200 GB SSD
1 Gbps

269 €/mėn.
Įsigyti