Klientų aptarnavimas: 8 700 800 88

Baltneta – Atea grupės dalis

2015 m. pradžioje 100 proc. UAB Baltnetos komunikacijos akcijų įsigijo pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse Atea grupė. Atea akcijos yra kotiruojamos Oslo vertybinių popierių biržoje, o grupės apyvarta 2018 m. sudarė apie 3,6 mlrd. Eurų. Grupėje dirba apie 7 300 specialistų, teikiančių profesionalias ir įvairiapusiškas IT paslaugas bei sprendimus visoje Šiaurės Europoje..


Ieškant verslo partnerių organizacijos tikisi, kad jie bus patikimi, pajėgūs suteikti tokias paslaugas, kokių reikalauja verslas, bei savo srities profesionalai. Mes įsipareigojame savo klientams teikti aukščiausio kokybės lygio paslaugas bei vadovautis taisykle, jog mūsų klientas – mūsų partneris visam gyvenimui. Tam, kad taptume patikimu Jūsų verslo partneriu, mes nuolat investuojame į paslaugų teikimo infrastruktūrą ir kompetencijas.

TierIII duomenų centras

Baltneta valdo aukščiausią duomenų saugumą užtikrinantį Tier 3 kategorijos duomenų centrą, kurio atitikimą kategorijai keliamiems reikalavimams patvirtino ir sertifikatą išdavė Uptime Institute.

Tier 3 kategorijos duomenų centras pasižymi dubliuota aktyvine įranga ir paskirstymo keliais: aušinimo vamzdynu, ryšio įvadu į pastatą bei elektros instaliacija. Tai reiškia, jog atliekant profilaktinius darbus nereikia išjungti duomenų centro, o paslaugų pateikiamumas siekia 99,982 proc. Daugiau apie duomenų centrą galite sužinoti čia.

Betarpiška techninė pagalba

Techninio klientų aptarnavimo skyriaus specialistai konsultuoja ir sprendžia nesklandumus, susijusius su paslaugų teikimu, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.

  • Mes nuolat stebime Jūsų paslaugų techninius parametrus, siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų veikimą.
  • Jums susidūrus su IT sutrikimais, mūsų užduotis – išspręsti juos kaip galima greičiau ir palaikyti ryšį su Jumis iki patvirtinimo, jog problema išspręsta ir daugiau pagalbos nebereikia.
  • Dirbame efektyviai – vadovaujamės ISO standartais ir ITIL metodologija, bet nesislepiame už sistemų, skyrių ar vidinių darbo organizavimo procedūrų, norime padėti Jums, net jeigu kilusi problema yra ne mūsų atsakomybės dalis.
  • Siekiame ne tik rasti problemos sprendimą, bet ir paaiškinti, kodėl ji kilo, bei patarti ką reikėtų daryti, norint išvengti tokių problemų ateityje.
  • Paslaugų sutrikimus, incidentus ar Jums iškilusius klausimus priimame kaip iššūkį, verčiantį mus tobulėti ir įrodyti sau ir kitiems, kad mums frazės „taip negalima“, „taip neišeis padaryti“ – neegzistuoja.

Profesinės veiklos draudimas

Baltneta savo profesinę veiklą yra apdraudusi pasaulyje lyderiaujančioje draudimo bendrovėje Lloyds. Įmonės profesinė veikla apdrausta 500 000 eurų. Šis draudimas apsaugo mūsų klientus nuo netyčinės žalos, kurią sukelia Baltneta ar jos darbuotojai.

ISO 20 000 ir ISO 27 001

Baltneta yra sertifikuota IT paslaugų valdymo standartu ISO/IEC 20 000 ir yra vienintelė šį sertifikatą turinti duomenų perdavimo ir IT sprendimų bendrovė Lietuvoje. ISO/IEC 20 000 yra pirmasis tarptautinis kokybės standartas, sukurtas specialiai IT paslaugų valdymui.

Baltnetos patikimumą įrodo turimas informacijos saugumo valdymo sistemos standartas ISO 27 001. ISO/IEC 27 001 – tai informacijos saugumo valdymo sistemos standartas, apibrėžiantis, kaip paslaugų tiekėjas turi užtikrinti konfidencialumą, informacijos vientisumą, bei nuolatinį duomenų prieinamumą.


Kompetencijos

Baltnetoje dirba daugiau nei 130 savo srities profesionalų. Iš jų daugiau nei 50  IT specialistai, turintys tokius jų kompetenciją patvirtinančius sertifikatus kaip: Microsoft (MCSA, MCITP, MCTS, MCSE, MCP), VMware (VCAP – Data Center Administration, Data Center Design, VCP – Cloud, VCP – Data Center Virtualization, VSP, VTSP), Cisco (CCNA, CCNP), ITIL (Foundation, Intermediate OSA, Intermediate RCV), Cyberoam Certified Internetwork Professional, Red Hat Certified Engineer.